O NAS

Firma SYSTAL-BLACH na rynku producentów garaży funkcjonuje od kilku lat. Dzięki wysokiej jakości materiałom i wykonania jesteśmy wiodącym producentem wśród konkurencji.

KONSTRUKCJA

Wszystkie nasze produkty: garaże, wiaty, hale, schowki i bramy garażowe wykonujemy z wysokiej jakości profili zamkniętych stalowych lub ocynkowanych. 
Przy wyborze profilu zamkniętego stalowego wszystkie elementy konstrukcji są malowane wysokiej jakości farbą, która zabezpieczy profil przed czynnikami zewnętrznymi i uchroni je na długie lata przed korozją.

DACH

W naszej konfiguracji mamy do wyboru kilka rodzai dachu:

  • dwuspadowy
  • spad na prawo lub lewo
  • spad na tył lub na przód

Każdy z tych dachów może być przykryty blachodachówką lub blachą trapezową w dowolnym kolorze z palety RAL.

ŚCIANY

Naszym wiodącym produktem są garaże obite blachą drewnopodobną co nadaje im niepowtarzalnego wyglądu i pozwala wpasować się do otoczenia w jakim będzie montowany garaż. Wiodące kolory to: złoty dąb jasny, złoty dąb ciemny i orzech.
Każda ze ścian może być również wykonana w kolorze RAL, jak i również każda ściana może być w innym kolorze. Wybór zawsze należy do Klienta.
Ściany mogą być obite blachą elewacyjną co dodatkowo wpływa na aspekt wizualny jak i również blachą trapezową.

BRAMY

W naszej konfiguracji mamy do wyboru kilka rodzai bram:

  • dwuskrzydłowa
  • uchylna
  • lub bez bramy

Każda z tych bram może być obita blachą w kolorze drewnopodobnym lub z palety RAL. Bram może być również  wyposażona w okno lub dodatkowe drzwi dzięki czemu nabiera dodatkowej funkcjonalności.